Mažeikiečiai


Pradžia Naujienos Mokykla Ant kojų pakelta Ventos pagrindinė - į mokyklą įžengė pareigūnai su automatu ir tarnybiniu šunimi
Ant kojų pakelta Ventos pagrindinė - į mokyklą įžengė pareigūnai su automatu ir tarnybiniu šunimi PDF Spausdinti Email
Vartotojo vertinimas: / 11
BlogiausiasGeriausias 
Trečiadienis, 05 Spalis 2011 18:55

Šiandien, spalio 5 d., Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnai lankėsi Mažeikių m. Ventos pagrindinėje mokykloje. Pareigūnai susitiko su šios mokyklos antrokėliais.

Prevencijos poskyrio viršininkas Arūnas Bubliauskas supažindino su pagrindinėmis taisyklėmis kaip saugiai reikia elgtis, kai vaikas vienas, be tėvų, būna kieme, kai be tėvų, kažkurį laiką, lieka vienas namuose.Taip pat mokiniams priminė apie saugų eismą, patarė kaip pasirinkti saugiausią maršrutą einant į mokyklą ir grįžtant į namus, kaip pereiti kelią išlipus iš autobuso, priminė, kur ir nuo kokio amžiaus galima važinėti dviračiais, aiškino atšvaitų svarbą.

Kriminalinės policijos skyriaus vyresnysis tyrėjas Alfonsas Meškys pademonstravo šaunamuosius ginklus, guminę lazdą, neperšaunamą liemenę, kaukę. Mokiniams papasakota kada, kokiais atvejais ir kokiomis sąlygomis gali būti naudojamos specialiosios priemonės. Vaikai susidomėję klausėsi pasakojimo, o kiek emocijų sukėlė ginklo laikymas rankose, neperšaunamos liemenės, kaukės užsidėjimas.

Didžiulį įspūdį mokiniams paliko pažintis su policijos kinologu Tomu Taurinskiu ir jo augintiniu vokiečių aviganiu Attilu. Vaikučiai stebėjo tarnybinio šuns puikiai vykdomas šeimininko komandas, klausėsi kinologo pamokymų, kaip reikia elgtis su svetimu šunimi.Atsisveikindami pareigūnai vaikams dovanojo lankstinukus, atšvaitus, įteikė pašventintą vairuotojo dekalogą su Šv. Kristoforo vairuotojų ir keliautojų globėjo atvaizdu, kuriame yra 10 įsakymų kaip elgtis kelyje.

Moksleiviai, dėkodami už įdomias paskaitas ir naudingus praktiškus patarimus, policijos pareigūnams padovanojo piešinuką ir palinkėjo sėkmingo darbo.

Mažeikiečiai.lt

Komentarai


avatar :D
+7
 
 
Negali nemegti Mazeikieciai.lt vien del iskalbingu antrasciu ;D
Trečiadienis 05 Spalis 2011, 22:12
atsakyti į šį komentarą
Vardas *
El. paštas (Patikrinimui & Atsakymams)
Įveskite simbolius iš paveiksliuko:   
įdėti komentarą
Atsisakyti

avatar monika
0
 
 
Cia per mokytoju diena... ;DDD
Sekmadienis 09 Spalis 2011, 21:27
atsakyti į šį komentarą
Vardas *
El. paštas (Patikrinimui & Atsakymams)
Įveskite simbolius iš paveiksliuko:   
įdėti komentarą
Atsisakyti

avatar aa
0
 
 
va kas mane erzina, tai laika gaisinancios antrastes!!! nieko ten neivyko, tai ir nemetykit uzuominu, kad kriminalas jau ten buvo:D net nebuciau skaicius.a
Penktadienis 21 Spalis 2011, 22:12
atsakyti į šį komentarą
Vardas *
El. paštas (Patikrinimui & Atsakymams)
Įveskite simbolius iš paveiksliuko:   
įdėti komentarą
Atsisakyti
Vardas *
El. paštas (Patikrinimui & Atsakymams)
Įveskite simbolius iš paveiksliuko:   
Komentuoti
 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Tėvai apskundė bažnyčioje atestatus teikiančią Mažeikių mokyklą (9)

rackauskas4Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba (LGKT) gavo skundą dėl to, jog Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijoje ne vienerius metus pažeidžiamos netikinčiųjų teisės. Skunde nurodoma, jog gimnazija, kuri nėra katalikiška, brandos atestatų teikimą organizuoja bažnyčioje, kur šventė prasideda maždaug valandą trunkančiomis

daugiau..
 
 

Mažeikių renginiai

Mažeikiečiai.lt video

Mažeikiečiai.lt foto

Skaitytojų mintys

Reklaminis skydelis

Parašykite mums!