Mažeikiečiai


Pradžia Naujienos Horoskopai mažeikiečiams Penktadienio horoskopas mažeikiečiams
Penktadienio horoskopas mažeikiečiams PDF Spausdinti Email
Vartotojo vertinimas: / 1
BlogiausiasGeriausias 
Penktadienis, 23 Gruodis 2011 08:06

Avinas

Galima patarti laikyti liežuvį už dantų, kitaip galite atsidurti labai keblioje padėtyje, kai žodžius teks paremti darbais. Apskritai bus geriausia, jei ateinančiomis dienomis spręsite tik savo problemas ir nelįsite į svetimus reikalus su savo pamokymais ir patarimais.

Tauras

Turėtumėte šiek tiek pagalvoti prieš žengdami žingsnį pasirinktu keliu. Situacija greitai keičiasi, todėl galite patraukti ne ta kryptimi. Surinkite daugiau informacijos ir pasistenkite numatyti ateinančios savaitės įvykius. Patikėkite, tai nesunku.Dvyniai

Apmąstykite savo praeitį ir pagalvokite, kaip atsikratyti žalingų įpročių bei įkyrėjusių reikalų, kad būtų atlaisvintas kelias naujiems laimėjimams. Bet nepersistenkite, gal pakaks tik šį tą patvarkyti. Nepamirškite partnerių interesų, kitaip galite pakliūti į nemalonią situaciją.

Vėžys

Seksis realizuoti iš esmės visus sumanymus. Nudžiugins ir pajamos, kurios sustiprins jūsų materialinę padėtį. Reikalai darbe klosis gana sėkmingai, o jūsų laimėjimai gali nustebinti net ir jus pačius. Būkite pasirengę naujų uždavinių sprendimui. Tai pareikalaus energingų pastangų ir originalių idėjų.

Liūtas

Turite pasikliauti nuojauta, kuri padės priimti teisingą sprendimą. Santykiai su aplinkiniais nevirs konfliktine situacija, jeigu būsite pakantus kai kuriems jų trūkumams. Prieš gindami savo nuomonę, gerai pagalvokite, ar tai būtina? O gal vertėtų paieškoti kompromiso?

Mergelė

Laukia nedidelis klaidų taisymo darbas. Galėsite apmąstyti savo poelgius ir padaryti atitinkamas išvadas. Galimas dalykas, kad, bendraudami su jums artimais žmonėmis, pasielgėte netinkamai. Nesusipratimų pašalinimas padės bendrauti ateityje, o kolegos ir draugai stos į jūsų pusę.

Svarstyklės

Turite parodyti reikiamą pagarbą artimiesiems ir bičiuliams, o jie savo ruožtu padės jums pasiekti užsibrėžtus tikslus. Savo pranašumo jausmas gali trukdyti nuoširdžiai bendrauti, todėl atidžiai kontroliuokite savo žodžius ir veiksmus, kad neįskaudintumėte aplinkinių.

Skorpionas

Pavyks lengvai nuginkluoti kritiškai nusiteikusius žmones savo geranoriškumu. Jūsų rezultatyvumas smarkiai padidės, valia bus nepalaužiama, todėl spėsite daug nuveikti. Nedvejokite, kitaip savo paties pasipriešinimo įveikimas pareikalaus pernelyg daug jėgų. Galite rasti patikimų verslo partnerių.

Šaulys

Pirmiausia turėtumėte susirūpinti santykiais šeimoje. Pamirškite abipuses nuoskaudas ir atsisakykite nepagrįstų kaltinimų. Neseniai ištikusi krizė jau praėjo, tad pasistenkite jos vėl nesukelti. Galėsite pagerinti savo materialinę padėtį.

Ožiaragis

Laukia kūrybinis pakilimas ir galimybę realizuoti save įvairiose, kartais jums net ir nebūdingose gyvenimo sferose. Jums taip pat seksis spręsti visus biurokratinius klausimus. Tad drąsiai belskitės į bet kokio viršininko duris, ir jis neatsisakys pasirašyti reikiamų dokumentų. Svarbiausia - išnaudoti savo šansą.

Vandenis

Neturėtumėte užsibrėžti didelių planų ir mėginti aprėpti tai, kas neaprėpiama. Jūs nieko nepasiektumėte ir tik prarastumėte tai, ką jau turite. Visą dėmesį skirkite tam, ką dabar darote. Verčiau atlikti tik vieną darbą, bet gerai. Nepriimkite skubotų sprendimų.

Žuvys

Sėkmingai tvarkysite reikalus. Čia jiems pravers iniciatyvumas, atkaklumas ir ryžtas. Prasideda palankus metas teigiamiems pokyčiams. Galite gauti ilgai lauktą pinigų sumą. Tik nereikėtų šito afišuoti. Nesupažindinkite su savo finansiniais planais tų, kurie gali sutrukdyti juos įgyvendinti.

Vytautus.com

Komentarai

Vardas *
El. paštas (Patikrinimui & Atsakymams)
Įveskite simbolius iš paveiksliuko:   
Komentuoti
 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Tėvai apskundė bažnyčioje atestatus teikiančią Mažeikių mokyklą (0)

rackauskas4Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba (LGKT) gavo skundą dėl to, jog Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijoje ne vienerius metus pažeidžiamos netikinčiųjų teisės. Skunde nurodoma, jog gimnazija, kuri nėra katalikiška, brandos atestatų teikimą organizuoja bažnyčioje, kur šventė prasideda maždaug valandą trunkančiomis

daugiau..
 
 

Mažeikių renginiai

Mažeikiečiai.lt video

Mažeikiečiai.lt foto

Skaitytojų mintys

Reklaminis skydelis

Parašykite mums!